ГоловнаРеєстраціяВхід Розважальний портал Неділя, 28.04.2024, 21:17
  Каталог статей Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ⇒ Для чоловіків » Електроніка

Як зробити сумку-холодильник

Що не кажіть, а сумка-холодильник, річ досить необхідна в будинку. Оскільки при поїздці на дачу, виїзд сім'єю для відпочинку на природу, не кажучи вже про риболовлю, полювання, і зборі грибів або ягід, така сумка - річ незамінна. Також, завжди є необхідність в дачний період, перенести швидкопсувні або заморожені продукти на дачу або додому. А з рибалки, в спеку, довезти спійману рибу свіжої ...

Можна сумку купити, а може зробити сумку-холодильник самому, за кілька хвилин. Адже за своєю суттю, - це звичайна сумка, що має всередині утеплювач, не випускає холод, і не пропускає зовні тепло.




Для її виготовлення знадобиться сумка (потрібного вам розміру), і який-небудь ефективний утеплювач, типу спінений поліетилен з фольгою, що продається в будь-якому будівельному магазині. Такий утеплювач клеять під опалювальну батарею, фольгою всередину, що дає економію близько 30% тепла, що минає назовні. Цей матеріал коштує недорого, випускається різної товщини, але нам потрібен самий товстий - 10 мм. Крім того нам потрібен широкий скотч. Добре підійде алюмінієвий скотч, який продається в будь-якому будівельному магазині.

З утеплювача робимо конверт таких розмірів і форми, щоб він увійшов в сумку, тому викрійки повинні бути на 5-7 сантиметрів менше від розмірів сумки. Для цього вирізаємо спінений поліетилен у вигляді хреста.




З боковінок, виходять стінки конверта, центральний квадрат буде його дном. Одну бічну частину викроюйте довше інших - з неї буде кришка. Тепер скотчем з'єднуємо боковини, враховуючи, що фольга повинна бути в середині сумки. Склеювати потрібно якісно, не шкодуючи скотча, зовні, і всередині. Зазори між бічними стінками не допускаються, інакше термоеффектом не буде. Кришка повинна щільно закривати отриманий конверт.



А тепер потрібно зробити другий конверт зі спіненого поліетилену, але вже без кришки. Якщо перший конверт робиться фольгою всередину, і поміщають всередині другого, то другий - фольгою назовні. У підсумку виходить, що перший шар тримає внутрішню температуру, а другий, не дає зовнішній температурі проникати всередину.

Якщо під рукою немає спіненого поліетилену, то замість нього підійде поролон або хоча б ватин, шматки старого вовняного ковдри. Добре буде обклеїти алюмінієвою фольгою конверт з утеплювача. Конверт можна зробити з двох, або трьох шарів, що безсумнівно підвищить ефективність отриманої сумки-холодильника.

Для збільшення холодильних якостей такої сумки, її доповнюють акумуляторами холоду. Для чого, в 2-3 півлітрові пластикові пляшки наливають міцний розчин кухонної солі і тримають в морозилці, а в разі потреби поміщають в сумку-холодильник. У такій сумці свіже м'ясо або риба не псуються близько доби, а заморожені продукти не відтають по кілька годин.

Щоб було зручно сумку мити, в неї помістіть пакет з щільного поліетилену.

Щоб продукти довго не нагрівалися, розташовуйте акумулятори холоду через кожні 15 см. А якщо заморожені продукти обмотати грілками, то вони протримаються близько 12:00.

Обгортати кожен продукт, який ви кладете в сумку, в папір - вона підсилює термоізоляційний ефект.

Укладайте продукти в сумку щільно, щоб в ній не було вільного місця.

Перед тим, як закрити сумку, прикрийте поміщені в неї продукти папером, а зверху - одним, або двома рушниками. Потім акуратно закрийте термокришкой, а після і кришкою самої сумки.

Така сумка буде зберігати холод цілу добу.

Поради щодо використання:
Щоб донести рибу з риболовлі свіжою, візьміть з сумкою-холодильником парочку акумуляторів холоду. В свіжоспійману рибу, покладіть трохи кропиви - прямо в термопакет. Тоді риба збережеться свіжою 2-3 дня.
Купуючи свіжу рибу з льоду в магазині, візьміть трохи льоду в пакетик і покладіть в сумку-холодильник. Це істотно збільшить термін збереження риби.
Якщо ви заморозили гриби або ягоди прямо на дачі, то за допомогою такої сумки-холодильника без проблем довезете їх додому. Для більш тривалого збереження (до 15-20 годин), помістіть продукти в пакети з поліетилену, і сухими тирсою, засипте укладені продукти.
Така сумка зберігає не тільки холод, а й тепло. Тільки для цього потрібно прибрати акумулятори холоду.
Категорія: Електроніка

Переглядів: 3086 | Коментарі: 0  | Рейтинг: 2.0


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 

Форма входу


Категорії розділу
Для рибалки [0]
Для Пк [3]
Електроніка [9]
Вироби з дерева [1]

Пошук

Спілкуйся разом з нами

Мені подобається

Друзі сайту

Статистика

Яндекс.Метрика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

При використанні інформації посилання на сайт обов’язкове Copyright © 2024

Вверх