ГоловнаРеєстраціяВхід Розважальний портал Неділя, 28.04.2024, 18:19
  Каталог статей Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ⇒ Для чоловіків » Електроніка

Підключення посудомийної машини своїми руками


І ось, ви нарешті придбали посудомийну машину. Тепер вигляд раковини, переповненій брудним посудом, назавжди кане в лету. От тільки як правильно встановити даний агрегат і чи варто користуватися для цього послугами сторонніх фахівців? З цим ми і спробуємо розібратися. Якщо після прочитання статті ви все ще будете не впевнені у своїх здібностях - краще дійсно довірити цю справу професіоналам.Перше, що необхідно зробити - це визначити місце, де буде підключена посудомийна машина. Крім власне зручності доступу до неї варто враховувати і фактори, які необхідні машині для роботи. До числа останніх варто віднести: підключення в системі водопостачання, підключення до електромережі, підключення до системи водовідведення. Потрібно запам'ятати, що при використанні для водовідведення шланга, довжина якого буде більше ніж півтора метра, виникне зайве навантаження на насос, що призведе до його передчасного зносу.

Вибір місця в значній мірі залежить від розмірів і місткості самої машини.Підключення посудомийної машини своїми руками зажадає наявності деяких матеріалів:

1. Викрутка;

2. Пасатижі;

3. СтрічкаФУМ.

Схему проведення підключення можна описати таким чином: підключити водопостачання, підключити водовідведення, підключити апарат до мережі електроживлення.Почнемо з підведення води. Кращий варіант - якщо вода розлучається за допомогою гнучких шлангів: тоді досить буде підключити трійник з встановленим на нього кутовим краном. Можна також скористатися кульовим прохідним краном, який веде до зливного бачка. Якщо ж гнучка проводка відсутня, всі дії кілька ускладняться. Необхідно буде встановити окремий водопровід у жорстким трубах, підключивши до нього запірний кран. Буде відмінно, якщо перед запірним краном ви встановите додатковий фільтр, який буде забезпечувати грубу очистку води. У комплектацію будь-який з посудомийних машин вже включено гнучкий шланг, за допомогою якого ви зможете підвести воду від заздалегідь встановленого запірного крана. У ряді випадків може виявитися, що стандартний шланг надто короткий - тоді краще замінити його новим шлангом, відмовившись від нарощування і зайвих з'єднань.

Дуже важлива деталь при підключенні: Дренажний шланг повинен бути попередньо закріплений на висоті близько півметра від рівня підлоги, а лише потім підключений до каналізаційної мережі. Якщо використання стандартного шланга не дозволить вам здійснити подібну дію (перегин), то потрібно буде провести заміну шланга на більш довгий. При цьому не варто забувати, що довжина більше півтора метрів призведе до надмірного зносу вузлів машини. По можливості необхідно підшукати такий спосіб, який дозволить уникнути збільшення довжини стоку.Для підключення до мережі електроживлення варто скористатися розеткою, розрахованої на навантаження не менше 16 А. Якщо подібної не опиниться в зоні установки машини - необхідно замінити вже існуючу. Якщо ви будете це робити - постарайтеся встановити розетку в доступному місці недалеко від посудомийки. Справа в тому, що багато хто з виробників радять відключати машину від електромережі після завершення роботи. На цьому процес підключення посудомийної машини своїми руками закінчений, залишилося перевірити функціональність системи в цілому.
Категорія: Електроніка

Переглядів: 3593 | Коментарі: 1  | Рейтинг: 0.0


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 

Форма входу


Категорії розділу
Для рибалки [0]
Для Пк [3]
Електроніка [9]
Вироби з дерева [1]

Пошук

Спілкуйся разом з нами

Мені подобається

Друзі сайту

Статистика

Яндекс.Метрика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

При використанні інформації посилання на сайт обов’язкове Copyright © 2024

Вверх